KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13557016
nr 1355 7016
Harald Sallberg
(1895-1963), Sverige
Etsning, Utsikt från Skinnarviksberget, Signerad. Motivet: 27x41 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 19 oktober 2020
kl 18:03:08
600 kr
700 kr
19 okt
Harald Sallberg
Läs mer om Harald Sallberg